هم زمان با برگزاری اختتامیه ، برگزیدگان دومین دوره مسابقات جامع قرآن کریم جامعه المصطفی العالمیه ، معرفی و تجلیل شدند.

شفقنا افغانستان-یکی از راه های مقابله با دشمن داشتن اقتصادی قوی است، تاکید کرد که مسلمانان باید تلاش برای رشد اقتصادشان کنند، چون اقتصاد ضعیف باعث می‌شود که مسلمانان به اعتقادات خودشان نرسند.

گزارش مراسم عزاداری شهادت حضرت امام علی بن موسی الرضا(ع) در نمایندگی افغانستان مراسم عزاداری شمس الشموس و امام النفوس حضرت ثامن الائمه علیه السلام در دانشگاه و نمایندگی جامعه المصطفی(ص) العالمیه در افغانستان بر گزار شد. این مراسم که در روز سه شنبه آخر ماه صفر برگزار شده بود، با اقامه نماز جماعت ظهر و عصر به امامت معاون فرهنگی تربیتی نمایندگی و تلاوت قرآن توسط استاد قرآنی مجموعه آغاز گردید و همه مدیران و کارمندان نمایندگی و دانشگاه حضور داشتند.

بسم‌‌الله‌الرحمن‌الرحیم قال‌الله تعالی: وَ اتَّقُوا اللهَ وَ یُعَلِّمُکُمُ الله دانش‌پژوهان ارجمند المصطفی، برادران و خواهران گرامی با سلام و تحیت و آرزوی توفیق و تأیید الهی برای شما در عرصه علم‌اندوزی و در آستانه فصل تازه‌ای از پویش علمی، نکاتی چند تقدیمتان می‌کنم:

حجت الاسلام والمسلمین علی عباسی رئیس جامعةالمصطفی‌العالمیه با صدور پیامی، درگذشت «آیت‌الله محمدآصف محسنی»، رئیس فقید شورای علمای شیعه افغانستان را تسلیت گفت.

کلیه حقوق سایت متعلق است به جامعة المصطفی العالمیة
دیزاین شده در سما
هنوز حسابی در سایت ندارید؟ اکنون ثبت نام کنید!

وارد حساب کاربری خود شوید