به مناسبت میلاد دخت پیامبر حضرت فاطمه زهرا س و روز مادر مراسم با شکوه در مجتمع علمی فرهنگی رسول اعظم ص به همت دار القرآن خواهران حوزه رسول اعظم ص برگزار گردید.
در این محفل مداحان و عاشقان بی بی دو عالم به بیان فضایل و زوایای علمی و معنوی و مقامات عرفانی حضرت زهرا پرداخته و نکات آموزنده از زندگی و سیره دینی ایشان را الگو برداری و برای شرکت کنندگان تشریح نمودند.

استاد علی احمد محمدی، از اساتید قرآنی شهر هرات افغانستان می باشد. ایشان از آوان کودکی علاقمند فراگیری علوم قرآنی بوده که با تشویق والدین گرامی و سپس استاد دلسوزش مرحوم زاهدی در مدرسه علمیه صادقیه از سال 1366به عرصه قرائت روی آورده است.

همزمان با سالروز میلاد پیامبر نور و رحمت حضرت محمد مصطفی(ص) و رییس مذهب حضرت امام جعفر صادق(ع) مراسم باشکوهی تحت عنوان روز معلم در سالروز این بزرگ آموزگار بشریت در حوزه علمیه رسول اعظم(ص) با حضور معاونت محترم فرهنگی - تربیتی نمایندگی المصطفی در افغانستان جناب حجت الاسلام و المسلمین آقای شیخ زاده با شرکت اساتید و طلاب این مرکز علمی آموزشی و اولیاء گرامی شان و اقشار مختلف مردم دین دوست و ولایت مدار برگزار گردید.

بسم الله الرحمن الرحیم
گزارش ارزیابی و امتحان قرآنی طلاب المصطفی
به یاری خداوند متعال و توجهات ائمه معصومین(ع)، جهت اجرایی نمودن بخشنامه ستاد المصطفی مبنی بر 2 تا 6 واحد الزامی قرآنی برای طلاب المصطفی در قالب سه درس قرائت قرآن، حسن تلاوت و تلاوت کاربردی معاونت فرهنگی تربیتی ـ واحد قرآن و حدیث ـ نمایندگی المصطفی در کابل از طلاب المصطفی در استانهای(ولایات) کابل، غزنی، بلخ، جوزجان، بغلان، سرپل، قندوز و تخار امتحان قرآنی اخذ نمود.

موضوع : بهداشت و صحت
هدف: بلند بردن سطح آ گاهی طلاب و خواهران، در خصوص رعایت بهداشت فردی.
مکان: حوزه علمیه حضرت مریم سلام الله علیها.
زمان برگزاری: روز پنجشنبه مورخ /19/5/96 .
استاد کارگاه: سرکار خانم حسینی

کلیه حقوق سایت متعلق است به جامعة المصطفی العالمیة
دیزاین شده در سما
هنوز حسابی در سایت ندارید؟ اکنون ثبت نام کنید!

وارد حساب کاربری خود شوید