همزمان با سالروز میلاد پیامبر نور و رحمت حضرت محمد مصطفی(ص) و رییس مذهب حضرت امام جعفر صادق(ع) مراسم باشکوهی تحت عنوان روز معلم در سالروز این بزرگ آموزگار بشریت در حوزه علمیه رسول اعظم(ص) با حضور معاونت محترم فرهنگی - تربیتی نمایندگی المصطفی در افغانستان جناب حجت الاسلام و المسلمین آقای شیخ زاده با شرکت اساتید و طلاب این مرکز علمی آموزشی و اولیاء گرامی شان و اقشار مختلف مردم دین دوست و ولایت مدار برگزار گردید.

در این مراسم سخنرانان با اشاره به مقام الگویی و علمی این دو بزرگ مرد تاریخ و با تکیه بر سیره علمی بزرگواران به تجلیل مقام عالم و مربی پرداختند.
که در پایان این مراسم از حضور استادان حوزه علمیه رسول اعظم(ص) توسط مدیریت این مرکز با اهدای لوح یاد بود و هدایایی نفیس تقدیر به عمل آمد و همچنین شاگردان مجتمع علمی فرهنگی رسول اعظم(ص) با اهدای لوح و هدایایی ارزشمند از اساتید و روز معلم گرامی داشت نمودند.
در بخش از این مراسم اولین دور فراغت این حوزه جشن گرفته شده و تعداد ۲۱ تن از شاگردان خواهر حوزه علمیه رسول اعظم(ص) که با موفقیت دوره تحصیلی لیسانس شان را در رشته معارف اسلامی گذرانده بودند از دست مدیریت حوزه علمیه به صورت نمادین سند فراغت دریافت نمودند.

کلیه حقوق سایت متعلق است به جامعة المصطفی العالمیة
دیزاین شده در سما
هنوز حسابی در سایت ندارید؟ اکنون ثبت نام کنید!

وارد حساب کاربری خود شوید